#
Image
Witaj na naszej stronie.

Sprzedaz Golebi Alegro

ODSTRASZACZ PTAKÓW STRACH NA GOŁĘBIE WRÓBLE

Allegro › Dom i Ogród › Ogród › Odstraszacze zwierząt


ODSTRASZACZ PTAKÓW ORAZ MAŁYCH GRYZONI
(gołębie, wróble, sroki, szpaki, kafki, jaskółki, różne gryzonie itp.)

 

CD DRAPIEŻNIK Płyta CD z nagraniami odgłosów ptasich drapieżników SKUTECZNY ODSTRASZASZ PTAKÓW I GRYZONI TEN SYSTEM BYŁ POKAZYWANY W TV W DZIENNIKU 06.08.2007r JAKO SKUTECZNY SYSTEM ODSTRASZANIA ! TYLE ŻE TAM POKAZYWALI DROGIE URZĄDZENIE A TUTAJ MAJĄ PAŃSTWO TANIĄ PŁYTĘ CD + PAŃSTWA NAGŁOŚNIENIE I SYSTEM GOTOWY - MAŁO TEGO NA PŁYCIE JEST O WIELE WIĘCEJ NAGRAŃ I RODZAJÓW ODGŁOSÓW DRAPIEŻNIKÓW ! PROSZE TEŻ ZERKNĄĆ NA KOMENTARZE KTÓRE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE.

DZIAŁANIE: Urządzenie emituje odgłosy ptaków drapieżnych które powodują ze szkodniki unikają tego  miejsca i nie zakładają gniazd w tym obszarze.

MONTAŻ I ZASTOSOWANIE: Jak łatwo się domyśleć płyta służy do odtwarzania ww. odgłosów - należy zastosować małą kolumnę, głośniczek w okolice strychu, dachu, wiaty czy ogrodu odpowiednio ją zabezpieczając. Głośnik można podpiąć do wieży, odtwarzacza CD itp. Wystarczy kilka razy odtworzyć nagranie a ptaki już zapamiętają to miejsce i będą je omijać szerokim łukiem.

O PŁYCIE CD DRAPIEŻNIK: Płyta jest ok. 80 minutowa, kompozycja odgłosów drapieżników jest odpowiednio dobrana i stanowi nagrania prawdziwych odgłosów drapieżników w przyrodzie. Nagrane odgłosy są między innymi takich ptaków drapieżnych jak: JASTRZĄB, ORZEŁ, SOKÓŁ, MYSZOŁÓW, KOBUZ, KROGULEC, PUCHACZ, PUSTUŁKA i inne.

Czy to wiosna, lato, jesień, zima ptaki zaczynają szukać nowych miejsc lęgowych i żerowych lub wracają w stare ulubione miejsca a my znów będziemy się na nie złościć. Tak więc najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce i uregulować NATURĘ NATURĄ !! U mnie i u znajomych płyta się sprawdziła w takim razie dlaczego macie i Wy nie spróbować polecam CD DRAPIEŻNIKA jako naturalną metodę pozbycia się niechcianych latających gości lub nieznośnych małych gryzoni. Płytę CD wysyłamy jako (NO PRINT) czyli jest to płyta bez nadruku widocznego na zdjęciu.

Dobre rady moich klientów:

1. Pan Ryszard który kupił u mnie płytę radzi aby przed zamontowaniem i 1-szym odtworzeniem płyty samemu zlikwidować 1-dno gniazdo ale w taki sposób jak robi to drapieżnik czyli porozrywać go tak na strzepy i zostawić - wtedy ptaki myślą słysząc nagranie że to właśnie zrobił ten drapieżnik.
2. Rada Pani Moniki: Dobrą metodą w połączeniu z płytą jest wywieszenie w widocznym miejscu wydrukowanej postaci drapieżnika wtedy ptaki identyfikuja dzwieki z tym obrazem drapieżnika. (Pani Monika przysłała mi taki obrazek więc kto chce to prosze aby napisał to dołącze do płyty)
3. Pan Tomek zauważył że najlepszy skutek stosowania płyty jest wtedy gdy odtwarza się ją we wczesnych godzinach rannych wtedy gdy ptaki żerują oraz na wieczór kiedy wracają do legowisk.
4. Po zakończeniu odtwarzania płyty należy odczekać ok 3godzin do nastepnego cyklu - rada P. Ryszarda
5. Pan Szymon radzi aby za każdym razem odtwarzać płytę z innym natężeniem głosu (zmiana regulacji głośności) aby ptaki nie mogły ocenić z jakiej odległości nadchodzi zagrożenie - żeby sie nie przyzwyczajały.
6. Pani Ania proponuje aby głosniki umieszczac w różnych miejscach tzn. 3 dni w jednym miejscu 3 dni w innym oczywiscie w obrębie obszaru żerowania np ptaków (znow chodzi o zmylenie szkodnikow i ich mniejsze przyzwyczajanie do odgłosów). Więcej rad i podpowiedzi jakie do mnie przysyłają osoby które kupiły płyte CD bede przesyłał Panstwu e-mailem.

Jedynie 15zł a ile radości i mniej nerwów przez cały sezon bez małych lub większych złośliwców !!!!!

!! Nie wysyłam za pobraniem !!

Pięć przykładowych komentarzy do aukcji:
Waski7403 (20)  (Kupujący) Pozytywny 
Nagranie odniosło skutek. Komentarz trochę późno, ponieważ płyta nie była dla mnie i dopiero teraz dostałem na jej temat odpowiedź.
stankalcz (200)  (Kupujący) Pozytywny 
Miło, sprawnie, pewnie. Produkt w 100% zgodny z opisem. POLECAM !!!!
misio2511 (44)  (Kupujący) Pozytywny 
Wszystko ok, płyta naprawdę działa problem z ptakami znikł, polecam.
Autogaleria-EU (25)  (Kupujący) Pozytywny 
naprawde warto!!!!!! w połączeniu z innymi sposobami daje efekt!!!!!!! jestem zadowolony!!!!!!! polecam sprzedającego i produkt!!!!!!!!!!!
Security-Systems (122)   (Kupujący) Pozytywny 
Produkt 100% zgodny z opisem, bardzo dobrze zapakowany i szybko wysłany. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. POLECAM

 

PRAWA AUTORSKIE: 

Oświadczam iż jestem autorem sprzedawanej przeze mnie płyty CD DRAPIEŻNIK i posiadam pełne prawa autorskie do czerpania korzysci majątkowych z jej sprzedaży. 

!! Kopiowanie płyty jest zabronione !!

 

PONIŻEJ NA OBRAZKU WYNIK OSTATNIEJ AUKCJI

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Image